Етнополітична карта світу 21 століття
Жук П.,Мазур Н., Соломонюк Р., Турчак Р.
Вступ
Методичний коментар Предметний коментар Карти
Новини
ЗМІ про нас
Скачати
Посилання
Статті
Контакти
Форум

  • Фіно-руське питання для українців. Фіно-Євразія. Всередині: Уграїна - це традиція Болгарської Орди, яку автори проекту вважають засновницею української державної традиції. Уграїна - це Оногундурія. Або Угру-Іне. (тверде г). У цьому мене підтримує в Україні гунгаролог, доктор наук Ніна Жук. Власне, українці - це чорні фіни (угро-болгари), русскіє - білі фіни. Полісся, Волинь - єдиний "білофінський регіон" в Україні (Тацитовська Саамія).

    Уґраїна — це перший фіно-угорський портал для українців. Складається із стрічки новин, статей, понад 20 енциклопедій - за кількістю фіно-угорських країн. Сайт виходить з того, що Росія - фіно-угорська країна. Сайт підтримує етнічних великорусів як упосліджену фіно-угорську націю. Сайт є рупором ерзянських, вепських, карельських, мерянських, марійських націоналістів і майданчиком для формування спільної україно-фіно-угорської політики в світі. Сайт формує осмислену українську політику на східному напрямку, бореться проти нездорової фіно- і великорусофобії, кличе Україну до союзу з православними фіно-угорськими країнами Євразії проти всякої несвободи. Сайт працює на ерудицію українців та апелює до їх Призначення.

    Парадокс, але в нинішній хохляцькій "Украине", що мімікрує під Росію, самій Росії місця нема - вона підміняється Україною. Так і весь фіно-угорський світ - він підмінений якоюсь безкінечною Малоросією в самій Російській Федерації.

    Доторкнись до історії аборигенів Всесвіту — фіно-угрів.
    Ульхт шумбра! http://www.ugraina.org

Всі права на книгу належать авторському колективу.
Використання матеріалів тільки з посиланням на сайт.
Передрук та будь-яке інше відтворення тільки з дозволу авторів
"Етнополітична карта світу 21 століття" 2000-2006 ©